Zapraszamy do przyłączenia się
do Cracow City Breakers!

Jesteśmy młodą firmą, która narodziła się z marzeń doświadczonych, pełnych entuzjazmu i radości ludzi, dla których turystyka i odkrywanie Krakowa jest pasją, wspaniałym doświadczeniem i sensem istnienia.

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i miłością do Krakowa oraz sprawić, by goście odwiedzający Kraków opuścili nasze miasto z satysfakcją i radością, a wycieczki, które organizujemy były dla nich przygodą i wspomnieniem wielu wspaniałych chwil.

Dlaczego Cracow City Breakers?

Doświadczeni przewodnicy

My, przewodnicy Cracow City Breakers, jesteśmy entuzjastycznymi, doświadczonymi i w pełni licencjonowanymi przewodnikami lokalnymi.

Nasze wycieczki

Każda wycieczka jest zaprojektowana przez historyków, historyków sztuki, kucharzy, artystów, lokalnych przewodników i pasjonatów.

Przerwy podczas zwiedzania

W naszych programach znajdziecie przerwy, które dadzą Wam możliwość odpoczynku i jeszcze lepszego poznania ducha miasta.

Nasza misja

Zależy nam, aby pokazać Ci najpiękniejsze i najważniejsze miejsca w Krakowie i okolicach w sposób, który pozwoli Ci nie tylko je odwiedzić, ale także doświadczyć ich niezapomnianego ducha.

Jak się dowiedzieliśmy, pośpiech i zmęczenie mogą być najgorszymi wrogami przyjemności. Dlatego w naszych programach znajdziecie przerwy, które dadzą Wam możliwość odpoczynku i jeszcze lepszego poznania ducha miasta.

Siedząc w urokliwym miejscu z kieliszkiem ulubionego drinka w dłoni, będziesz miał więcej czasu na rozmowę z przewodnikiem – nie tylko o historii, ale także o życiu codziennym w Polsce. W tej przyjaznej i relaksującej atmosferze będziesz mógł zabrać do domu więcej dobrych wspomnień.

Obiecujemy, że opuścisz nasze miasto z poczuciem, że naprawdę poznałeś historię Krakowa, poznałeś zwyczaje jego mieszkańców, zobaczyłeś piękno odwiedzanych miejsc i doświadczyłeś ducha tego tajemniczego miasta i jego niesamowitych okolic.

Nasze wycieczki

Każda wycieczka jest zaprojektowana przez historyków, historyków sztuki, kucharzy, artystów, lokalnych przewodników i pasjonatów Krakowa oraz kierowców specjalnie dla naszej firmy i tylko dla naszej firmy

Każda wycieczka prowadzona jest przez w pełni licencjonowanego lokalnego przewodnika

Każda wycieczka ma czas z przewodnikiem w starannie dobranym barze lub restauracji

Wszystkie środki transportu są sprawdzane

Rabaty dla dzieci, studentów i seniorów

Do wyboru ZWIEDZANIE PRYWATNE lub GRUPOWE

Wybór środka transportu (jeśli adekwatny)

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Po prostu daj nam znać, a spełnimy Twoje życzenia!

Nasi przewodnicy!– Niech mówią za siebie

My, przewodnicy Cracow City Breakers, jesteśmy entuzjastycznymi, doświadczonymi i w pełni licencjonowanymi przewodnikami lokalnymi.

Dla nas każda wycieczka to przyjemność i nowe wyzwanie, bo każda jest inna. Dzieje się tak dlatego, że naszym głównym celem jest spełnianie indywidualnych życzeń naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby pokazać atrakcje regionu w jak najbardziej interesujący, przyjazny i przystępny sposób, dbając o czas i wygodę wszystkich.

To wielkie szczęście, że nasza praca jest również naszą pasją, gdyż dzielenie się z naszymi gośćmi wiedzą i miłością do Małopolski daje nam możliwość poznania ludzi z całego świata. Z wieloma z nich nadal utrzymujemy kontakt!

Byłoby dla nas prawdziwym zaszczytem pomóc Państwu uczynić również Waszą podróż do Europy Środkowej jedną z najpiękniejszych i niezapomnianych przygód tego roku.

Fascynująca nocna wycieczka!
Ania zabrała nas na wspaniałą nocną wycieczkę po Krakowie, w tym do miejsc, których nigdy nie znaleźlibyśmy na własną rękę. Bardzo pouczające i relaksujące, bardzo nam się podobało.

Z Dominiką zwiedzanie Krakowa było czystą przyjemnością. Dziękujemy Ci Dominiko za Twój czas i elastyczność!