Często Zadawane Pytania

Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas

W większości przypadków możesz anulować rezerwację i uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, należy anulować rezerwację co najmniej 24 godziny przed godziną rozpoczęcia wycieczki/aktywności. Prosimy jednak o sprawdzenie w sekcji "Polityka anulowania i reklamacji" szczegółowych zasad dotyczących konkretnej wycieczki/aktywności.

Chcesz dodać osobę, zmienić datę lub dokonać innych zmian? Nie ma problemu! W większości przypadków można zmienić rezerwację do 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki/aktywności. Prosimy jednak o sprawdzenie w sekcji „Polityka anulowania i reklamacji" szczegółowych zasad dotyczących konkretnej wycieczki/aktywności. UWAGA: Opcja "Edytuj rezerwację" nie będzie dostępna, jeśli wycieczka/aktywność jest oznaczona jako "Opłata manipulacyjna" – nasze niestandardowe zasady anulowania rezerwacji, ponieważ te rezerwacje są niezmienne.

Skontaktuj się z nami i podaj szczegóły dotyczące wycieczki/aktywności, z której korzystałeś oraz opisz zgubiony obiekt. Dostarczymy Ci go bezpośrednio. W niektórych przypadkach możemy obciążyć Cię kosztem wysyłki.

Na życzenie zapewniamy specjalny fotelik samochodowy bez dodatkowych opłat. Poinformuj nas o swojej potrzebie podczas rezerwacji.

Zawsze istnieje możliwość zabrania na wycieczkę małej torebki lub plecaka. W przypadku konieczności przewiezienia większego bagażu, prosimy o kontakt z Cracow City Breakers przy dokonywaniu rezerwacji, gdyż niektóre muzea nakładają na turystów ograniczenia w tym zakresie (np. w przypadku Muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli w Wieliczce maksymalne wymiary torby lub plecaka, który można wnieść do muzeum to 30x20x10 cm).

W naszych wycieczkach mogą uczestniczyć osoby z niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną, pod warunkiem, że towarzyszy im opiekun, który zapewni im komfort i bezpieczeństwo podczas zwiedzania. Informujemy jednak, że nie wszystkie muzea odwiedzane w ramach naszych wycieczek są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

W przypadku chęci zakupu biletu dla osoby z niepełnosprawnością prosimy o kontakt pod adresem mailowym office@cracowcitybreakers.pl lub telefonicznie: +48 500 260 265. W niektórych muzeach istnieje również możliwość zwiedzania według indywidualnego programu. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami.

Podczas każdej z naszych wycieczek jesteś pod opieką profesjonalnego przewodnika Cracow City Breakers. Jeśli jednak zdarzy się, że z jakiegoś powodu odłączysz się od grupy, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny pod numerem +48 500 260 265 lub mailowy office@cracowcitybreakers.pl. Przekażemy Ci instrukcje jak postępować dalej.

Cracow City Breakers stosuje trzy różne polityki anulowania rezerwacji, w zależności od wybranej wycieczki/aktywności. Prosimy o sprawdzenie, która z nich ma zastosowanie do wybranej przez Państwa wycieczki/aktywności przed potwierdzeniem rezerwacji. Informacje te można znaleźć przy każdej oferowanej przez nas wycieczce/aktywności w sekcji "Polityka anulowania i reklamacji".

Zasady anulacji - "Bezpłatne anulowanie rezerwacji":

 • Bezpłatna anulacja do 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki/aktywności.
 • Poniżej 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki/aktywności: wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.).

Zasady anulacji - "Opłata manipulacyjna" - nasze niestandardowe zasady anulowania rezerwacji wycieczki do Auschwitz-Birkenau:

 • Do 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki: pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości ceny biletu wstępu do muzeum: 90 PLN os. / 20 EUR os.
 • Poniżej 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki: wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.).

Zasady anulacji – „Rygorystyczne”:

 • Aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy, należy anulować rezerwację co najmniej 7 pełnych dni przed godziną rozpoczęcia wycieczki/aktywności.
 • Wszelkie zmiany dokonane na mniej niż 3 pełne dni przed rozpoczęciem wycieczki/aktywności nie będą akceptowane.
 • Aby uzyskać zwrot 50% kosztów, należy anulować rezerwację na 3-6 pełnych dni przed rozpoczęciem wycieczki/aktywności.
 • W przypadku rezygnacji na mniej niż 2 pełne dni przed rozpoczęciem wycieczki/aktywności, wpłacona kwota nie zostanie zwrócona. Godziny graniczne są oparte na czasie lokalnym.

Masz prawo do złożenia reklamacji, która powinna zawierać dane umożliwiające Twoją identyfikację oraz dane wycieczki/aktywności, w których uczestniczyłeś, przedmiot reklamacji, wskazanie niezgodności oraz określenie żądań. Ponadto reklamacja powinna zostać złożona w terminie nie dłuższym niż 7 dni od dnia zakończenia wycieczki/aktywności. W przypadku złożenia reklamacji po terminie, Cracow City Breakers może uznać ją za bezskuteczną. Reklamację proszę przesyłać na adres . Odpowiedź na prawidłowo złożoną reklamację zostanie przekazana nie później niż w terminie 7 dni od daty złożenia reklamacji.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś czuł się bezpiecznie! Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego wdrożyliśmy następujące środki bezpieczeństwa i higieny pracy, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas zwiedzania z nami:

 • Wszystkie wycieczki Cracow City Breakers odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami i ograniczeniami lokalnymi oraz regulaminami każdego miejsca.
 • Kierowca, pilot wycieczki, przewodnik w maseczkach ochronnych (wymiana maseczki co 4 godz.).
 • Regularne kontrole temperatury dla pracowników.
 • Podróż w maseczkach dla wszystkich pasażerów (wyposażenie we własnym zakresie, zalecamy wymianę maseczki co 4 godz.).
 • Dezynfekowanie powierzchni wspólnych w pojazdach (klamki, uchwyty, stoliki) przed i po każdej wycieczce.
 • Atestowany środek antybakteryjny do dezynfekcji rąk dostępny przy każdym wejściu do pojazdu.
 • Praca wentylacji i klimatyzacji w systemie otwartym.
 • Zakaz korzystania z toalety w autokarze.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, której potrzebujesz w naszym centrum pomocy, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w dziedzinie podróży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 8:00 do 20:00, siedem dni w tygodniu:

+48 500 260 265